שם:
טלפון:
מייל:
 
מנטורינג וייעוץ עסקי

ניהול נטו חונכת מנהלים בתחום העסקי והפיננסי, מקנה להם את הידע הנדרש ומלווה אותם בתהליכי הצמיחה להצלחה.

מנהלים רבים נתקלים בעובדה כי חסר להם רקע עסקי ופיננסי הנדרש באספקטים שונים של תפקידי הניהול. המחסור בידע גורם לצורך להתייעץ וללמוד, אולם לרוב המנהלים אין ממי ללמוד ועם מי להתייעץ.

ניהול נטו פותחת למנהל אפשרות להדרכה עסקית מוכוונת יחד עם אפשרות להציף בעיות עסקיות, באמצעות פגישות ליווי עסקי קבועות. מגוון הבעיות הנדונות ותהליכי החשיבה בתהליך ההגעה לפתרון, מחזקות את הידע העסקי והפיננסי של המנהל ומקנות לו כלים להתמודדות עתידית, כדי להניע את החברה להצלחה.


רשימת שרותים:

  תכנון ובקרה של תזרים המזומנים
תכנון עתידי של תזרים מזומנים הינו המרכיב החשוב ביותר בניהול היום- יומי של חברה. תכנון תזרים המזומנים מאפשר למנהלים לדעת מתי צפויות נקודות קיצון (חריגה צפוייה ממסגרת האשראי לרוב), לדעת להיערך אליהן ולהתמודד איתן. תכנון נכון של תזרים המזומנים ינחה אותנו מתי לשלם לספקים, איך להתמודד עם עסקאות גדולות ומהו האשראי הנדרש לעסק. לאחר כניסת ההנחיה בדבר איסור חריגה ממסגרת אשראי לתוקף, תזרים המזומנים הוא כלי משמעותי לניהול חברה. 
 
 
כל הזכויות שמורות © ניהול נטו בע"מ טלפון: 03-9044488  |  פקס: 03-7254813  |  מען למכתבים: ת.ד. 432 פ"ת  |  info@nihulneto.com     בניית, עיצוב, קידום אתרים, אתר, סרטי תדמית, מצגות, מיתוג, תלת מימד WEB3D בניית אתרים, עיצוב אתרים
 
     
ניהול נטו מספקת לחברות שרות של סמנכ"ל כספים, מנהל כספים, חשב וכלכלן במיקור חוץ. מנהל הכספים עוסק בתמחיר, תקציב, תזרים מזומנים, חשב שכר, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, בדיקת נאותות, הערכת שווי, מיזוגים ורכישות, עבודה עם חממה, קרנות הון סיכון, בנקים, גיוס הון וכיוצא בכך. בנוסף אנו מספקים למנהלים ייעוץ עסקי, כלכלי ופיננסי כמנטורינג או ליווי עסקי. לחברות נבחרות, מכינה ניהול נטו תוכנית עסקית (תכנית פיננסית). כחברת השמה אנו מתמחים באיתור וגיוס מועמדים להי-טק כמו מהנדסי תוכנה ומהנדסי חומרה, Account managers, Presale, Project Management, Product Management, Product marketing, Business Development ועוד. כמו כן אנו מגייסים אנשי כספים ובכירים כמו CMO, CTO, VP R&D, COO, CPO, CEO, CFO ו-CIO.