הבית שלך בנושא הכספים

חברתנו שמה לה למטרה להעניק שירותים שיאפשרו לבעלי עסקים לבצע את עבודתם בשקט וביטחון,
זאת בזכות ההיכרות העמוקה שלנו עם האתגרים היומיומיים עמם מתמודד כל בעל עסק.

חברתנו שמה לה למטרה להעניק שירותים שיאפשרו לבעלי עסקים לבצע את עבודתם בשקט וביטחון,
זאת בזכות ההיכרות העמוקה שלנו עם האתגרים היומיומיים עמם מתמודד כל בעל עסק.

אנחנו מכירים את תחושת ה"בדידות" שחווים בעלי עסקים בישראל בהתמודדות עם המוסדות והרשויות, בהתנהלות מול הבנקים, מול לקוחות וספקים. גם בניהול העובדים ובנטל הכבד של קבלת החלטות יומיומית - ללא אפשרות להתייעץ או לחלוק. המוטו שלנו - "מביאים תוצאות" - מבוסס על שיעור ההצלחה הגבוה בפרויקטים של גיוס מימון ושל ליווי כלכלי ועסקי עם עסקים- הן בתהליכי צמיחה והן בתהליכי הבראה.

זאב הרשקוביץ - מנכ"ל משותף ומייסד

מי אנחנו

ניהול נטו בע"מ קמה בשנת 2005 על ידי צמד שותפים, אבי וזאב, חברים עוד מימי הצבא.
טרם הקמת החברה צברו השניים ניסיון רב בתפקידים בכירים בארגונים בינלאומיים, אותו הם אספו לתובנות עסקיות וידע פיננסי רב ערך, ממנו נהנים לקוחות החברה עד היום.

החזון של החברה הוא לתרום למגזר העסקים הקטנים בישראל דרך הקניית כלים ניהוליים, ידע ושיטות עבודה המיועדות להתנהלות יומיומית יעילה ואיכותית, כמו גם מימוש זכויותיהם מול קרנות ובנקים.

אבי קרעין

רו"ח כלכלן, בעל תואר שני במשפטים (L.LM) ומנהל עסקים (MBA), מגשר ובעל תואר לייעוץ ניהולי בינלאומי (CMC)

מנכ"ל משותף ומייסד

מתמחה בניהול פיננסי וכלכלי מאז 1989. לאורך השנים משמש כסמנכ”ל כספים במיקור חוץ וכיועץ במגוון  חברות. קודם לכן שימש כסמנכ”ל כספים וחבר דירקטוריון ב XOR טכנולוגיות ובמספר חברות בנות בינלאומיות, וכאנליסט בכיר בבית ההשקעות רמות-שכטר, וכן בתפקידי ניהול ופיקוד בתחום הכלכלי והלוגיסטי בצה”ל. בתפקידיו אלה צבר ידע רב בניהול עסקים ופרויקטים. רס”ן במילואים ומשמש כחבר ועדת בנקים בלשכת רו”ח.

כיועץ כלכלי מנוסה וכמנהל כספים, אני יודע שהשורה התחתונה היא שקובעת. תירוצים לא מעניינים אותי. או שהצלחתי לשפר את מצבו של הלקוח או שנכשלתי. שחור או לבן. אני לא רואה אפור. אני שונא להיכשל. לכן, כיף להיות בעלים של ניהול נטו המצליחה להביא תוצאות ברמה גבוהה ללקוחות והחיוכים של הלקוחות אומרים הכל. למרות התוצאות יוצאות הדופן שאנחנו מביאים, לתפישתי תמיד יש מקום להשתפר.

אם אני לא מצליח להשיג ללקוח את האשראי שהוא רוצה, אני לא מרגיש נוח שלקחתי ממנו כסף. לכן, הצעתי לשותפים שלי בניהול נטו לעשות "ביטוח גיוס אשראי", כך שבמקרים הנדירים בהם לא גייסנו אשראי עבור הלקוח, נחזיר לו חצי ממה ששילם בתחילת התהליך. התוצאה הייתה שהגיעו אלינו יותר לקוחות, כי הם הבינו שאנחנו מאמינים בעצמנו ונעשה הכל כדי שהם יקבלו בדיוק את הסכום שהם צריכים.

זאב הרשקוביץ

כלכלן, בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) ובעל תואר לייעוץ ניהולי בינלאומי (CMC)

מנכ"ל משותף ומייסד

משמש בתפקידי ניהול, כלכלה, מכירות, שיווק וניהול פרויקטים מאז 1990. בעבר שימש כדירקטור מכירות בחברת Comverse ולפני כן כמנהל הכספים של EMEA בחברת Comverse. משמש כסגן נשיא לשכת היועצים העסקיים בישראל וגזבר העמותה; ממייסדי EFPA, העמותה למקצועות הנאמנות בישראל וחבר הנהלת העמותה; סגן יו”ר וועדת כלכלה בלה”ב; חבר בדירקטוריונים של מנהלת המגורים של צה”ל בפרויקטי בנייה שונים; רס”ן במילואים.

אלי כהן

כלכלן ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA)

מנהל מחלקת אשראי ותמריצים

מאז 2010 מתמחה בניתוחים כלכליים ובדיקות כדאיות של מיזמים עסקיים ובאנליזת חוב עבור קרנות וגופים ממשלתיים, במסגרתם ניתח אלפי בקשות מימון עבור עסקים קטנים ובינוניים. 

כשלקוח שלי זקוק לאשראי הוא לא ישן בגלל זה בלילה, וגם אני לא ישן, עד שאשיג לו את האשראי לו הוא זקוק. למעשה, אנחנו מצליחים להשיג ל-19 מכל 20 לקוחות בדיוק את האשראי שהם זקוקים לו. אבל הלקוח ה-20, שאולי קיבל אשראי קטן יותר ממה שהוא רצה, משאיר אותי לא מרוצה. אז מה אם אלה מבין התוצאות הכי טובות בגיוס אשראי בישראל? אולי יכולתי לעשות עוד משהו עבורו?

כשאתה עובד אתנו, עומד לרשותך צוות מומחים שיודע להביא תוצאות ולהשיג לך אשראי כמו שרצית, בזכות הניסיון והידע הרב תחומי שלו. עובדים כאן למענך, כתף אל כתף, מומחים בראיית חשבון, כלכלה, משפטים, מנהל עסקים, ויוצאי קרנות אשראי ומדען. החברה מביאה תוצאות חסרות תקדים בישראל כבר למעלה מ 15 שנים. התוצאות שאנו מביאים, נותנות לנו יתרון לא הוגן על המתחרים ואנחנו גאים להיות חלק מצוות כזה!

אלון מתוק

BA במנהל עסקים ומימון

כלכלן בכיר

בעל ניסיון מאז 2013 בביצוע ניתוחים כלכליים, בניית תקציב, ניהול תזרים מזומנים, ביצוע תמחיר ותהליכי בקרה. במשך השנים התמחה בניהול כספים לחברות, כולל ניהול פרויקטים מול עשרות בעלי חברות בתהליכי ליווי שוטף וכן בבניית מודלים פיננסיים למערכת הבנקאית. בנוסף, בעל ניסיון עשיר בתהליכי ייבוא לשוק המזון הסיטונאי והקמעונאי.