לקוחות ממליצים

אנו מודים מקרב לב ללקוחותינו הנאמנים שבחרו לעבוד איתנו במהלך השנים ומתחייבים לעשות הכל כדי להמשיך להביא להם תוצאות ברמה הגבוהה לה הם הורגלו. יש לקוחות אותם אנו מלווים עוד משנת 2007 ברצף!

ליאור ברון

ליאור ברון

ברון אינטרנשיונל בע"מ

פניתי לניהול נטו שילוו וינהלו עבורי תהליך של גיוס סכום משמעותי של כסף לחברה. קיבלתי שירות מקצועי ואדיב וכמובן שמעל הכל – הם הביאו את התוצאות וגייסו את מלוא הסכום בזמן מהיר ביותר. חברה אמינה ומקצועית. מומלץ בחום.

עובדים יחד משנת 2015
ברון אינטרנשיונל
רועי שרמייסטר

רועי שרמיסטר

סוויפט - רשת מכוני כושר

במהלך השנים והעסקים נעזרתי לא פעם בחברות שונות לסיוע בליווי פיננסי בכלל וגיוס כספים בפרט. בארבע הפעמים האחרונות חזרתי שוב ושוב אל חברת ניהול נטו. מניסיוני אין להם מתחרים ברמת המקצועית מחד והשירותיות מאידך. אינני מכיר עוד מקום בו אנשי כספים מגלים הבנה כה רבה למימד האנושי בעסקים. ועוד דבר קטן: רציתי לומר שהם עמדו בציפיות שלי והגיעו לתוצאות המצופות, רק שזה לא יהיה נכון – הם השיגו תוצאות טובות יותר משהעזתי לקוות.

עובדים יחד משנת 2017
סוויפט חדרי כושר
קובי עאבד

קובי עבד

מיתוס מסעדות

לכל צוות ניהול נטו, רציתי להודות לכם באופן אישי על ההשקעה, שעות של הקשבה, הבנה והתמדה אין סופית, ימים שלמים של חקירה ועל המאמץ להביא את התוצאה הטובה ביותר עבור עסקיי הרבים. עמדתם כחומה מול הבנקים ושלטתם בחומר ללא עוררין, מגיעות לכם כל התודות והמחמאות. המשיכו להצליח ולהביא שקט כלכלי לעוד ועוד עסקים בישראל.

עובדים יחד משנת 2017
לוגו מיתוס
ארי מנור ZOOZ

ארי מנור

ZOOZ - ייעוץ אסטרטגי

ניהול נטו – כפי שהבטיחו – מביאים תוצאות! פניתי אליהם כשהעסק נקלע למצוקה תזרימית, ואחרי שבנק שלי שינה את תנאי האשראי לרעה. הם עבדו סביב השעון, חיברו אותי לבנק חדש, עזרו לי לקבל הלוואה מהירה לעסק, ובנוסף הלוואה אישית ללא ריבית (!), תוך ימים ספורים. אם אתם זקוקים לגיוס אשראי – זו הכתובת!

עובדים יחד משנת 2018
זוז
גילעד לוין

גילעד לוין

משרד רואי חשבון

ברצוני להודות על העזרה והסיוע שקיבלתי מחברת ניהול נטו בשירותי ליווי אישי לי וללקוחותיי. אתם יודעים לדחוף ולהשיג את הדרוש ללקוחות בהתנהלות מול בנקים וערוצי מימון נוספים. והשירות? אדיב, איכותי ומקצועי.

עובדים יחד משנת 2017
אלון טל

אלון טל

סטודיו קליק

רציתי להודות לניהול נטו על שירות מהיר ומעל הכל – אמין. הגעתי לניהול נטו במצב בו הייתי צריך הלוואה לעסק, ולמעשה כבר יצאנו לדרך ואף מסרתי להם שיקים. הופתעתי מאוד שיומיים לאחר מכן התקשר אליי ארז ומסר לי כי הם מחזירים לי את הכסף, משום שהסיכויים לקבלת אישור לא מספיק גבוהים. כמי שנכווה בעבר מיועצים עסקיים ומכיר בעלי עסקים רבים שנכוו גם הם – אני מעריך זאת מאוד. שירות אמין, מהיר ומקצועי של כל הנוגעים בדבר. אין ספק שאני אחזור אליהם גם בעתיד.

עובדים יחד משנת 2020
סטודיו קליק
ג'רי מטייב

ג'רי מטייב

אלין קלין בע"מ

חברתנו השתמשה בשירותיה של חברת ‘ניהול נטו’ לצורך ליווי פיננסי. התרשמנו מאוד מהדרך שהייתה מקצועית, מלאת חן ועניין, וזאת תוך שליטה ובקיאות בחומר בצורה יוצאת דופן. השירותים שניתנו לנו על ידי ארז ואלון היו מעולים וכישוריהם המבורכים המלווים ביוזמות ורעיונות מחוץ לקופסא, סייעו לנו בתקופה לא שגרתית. אנו סבורים שכל ארגון או עסק שיבחר ב’ניהול נטו’ ייהנה משירות מצוין, אישיות מקסימה וניסיון עשיר, דבר שיוסיף לערך ולפעילות אותו ארגון.

עובדים יחד משנת 2020
לוגו אלין קלין
סמדר טל

סמדר טל

ניטל וטרינריה בע"מ

ניהול נטו זה בשבילי בית. אחרי לא מעט מלווים עסקיים, מאז שניהול נטו מלווים את הבית והחברה שלי ליווי עסקי, חזר הרוגע לשניהם. אני סומכת על צוות ניהול נטו שינווטו אותנו בבטחה דרך המהמורות והבחירות הכלכליות שיש לעשות בשגרה ובעתות משבר. לא מאכזבים לעולם, מתייחסים לבית ולעסק שלי כאילו היה שלהם, וזמינים כמעט 24/7. אני ממליצה בחום על ניהול נטו!

ניטל וטרינריה בע”מ
עובדים יחד משנת 2013
רני פישביין

רני פישביין

פיליפ פישביין 2020 בע"מ

בתחילת משבר הקורונה הפנה אותנו רואה החשבון שלנו לניהול נטו כדי לקבל הלוואת מדינה מצד לאחר הפניה שלנו החלו הדברים לזרום בקצב מהיר. השירות שקיבלנו היה מקצועי ביותר מהיר וממוקד והוריד מאיתנו את כל ההתנהלות המתישה מול הבנק. ממליצים בחום.

פיליפ פישביין 2020 בע”מ
עובדים יחד משנת 2020

אלדד רצון

אופק הובלות

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי למר ארז על כל הדרך שליווית אותי והתמיכה שהענקת בהכנת תכנית מקצועית מפורטת עם כל המרכיבים וכן על הליווי בריאיון שהתבצע מול נציג הקרן. שאפו על השירות, יישר כח.

עובדים יחד משנת 2020

ענת אביגל

ענת אביגל שיווק טלפוני וליווי מכירות

ברצוני לומר תודה רבה! תודה על ההקשבה, תודה על החשיבה וההשקעה, תודה לך על ההכוונה והמקצועיות המדהימה, תודה על ארגז כלים פרקטי ויעיל, תודה לך על היכולת להתאים במדויק את השירות שלך לצרכים שלי, תודה על החיזוקים בדרך ותודה על שעזרת לי להפוך רעיון למציאות אפשרית. היה לי כיף לעבוד איתך. אני שמחה שהתחלתי את דרכי בעולם העסקי איתך ועם ניהול נטו. לאורך כל התהליך הענקת תחושה של ביטחון – מה שהיה מאוד משמעותי עבורי כעסק מתחיל. זו הייתה חוויה מעשירה ומעוררת השראה! לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה.

ענת אביגל שיווק טלפוני וליווי מכירות
עובדים יחד משנת 2010

גבריאלה וגיל

"גן שלנו" כרכור

רצינו רק לומר תודה על ההכוונה, המיקוד וה”ניעור” שהכנסתם לחיינו. למזלנו, פגשנו את זאב (בדיוק מי שהיינו צריכים) בשלב הנכון של בניית העסק שלנו: הגעת אלינו עם חיוך חום וסבלנות, ומצאת אותנו מבולבלים ואפילו מעט אבודים. מיד ידעת מה צריך לעשות כרגע, ובמה יש לטפל כאן ועכשיו. הערת והארת, זיהית ומטרות והנחת אותנו לקראתן, הענקת לנו בטחון ותקווה ובעיקר זריקת מרץ רצינית שהיינו מאוד מאוד זקוקים לה באותה תקופה. העצות שלך הוכיחו את עצמן כיעילות בשטח, כשהתחלנו ליישם את כל מה שלימדת אותנו ראינו שלבנות עסק זה לא רק קשה, אלא גם מספק ומשתלם ועל כל זאת אנו מודים לך.

“גן שלנו” כרכור
עובדים יחד משנת 2011

דינה אדלשטיין

מעגלים ד.ש. בע"מ

חברת ניהול נטו העניקה שירותי ייעוץ עסקי לחברת “מעגלים”. הייעוץ כלל ייעוץ פיננסי וייעוץ עסקי. במשך התקופה היא התנהלה באופן מקצועי ותרמה רבות להתפתחותה הפיננסית והעסקית של חברת “מעגלים”. יועציהם גילו בקיאות ומקצועיות וסייעו לחברת “מעגלים” להתוות כיוון חדש.

עובדים יחד משנת 2008
מעגלים
חמי שיר

חמי שיר

סנטהייר בע"מ

רוצה להמליץ בחום על חברת ניהול נטו, כבר יותר מ- 12 שנים שעסקיי נעזרים בשירותי מנהלי הכספים של החברה. כיום ניהול נטו מהווה חלק בלתי נפרד מעסקי בהווה וגם ובעתיד. נדהמתי לגלות קודם כל יחס אנושי, אישי שמתחבר למערכת  ולמנהלים בצוות, הכל בצורה אמינה ומשפחתית, כאילו מנהל את עסקו שלו. חשיבה מעמיקה לפתרון בעיות כרגע ומניעתם גם בעתיד, לוגיקה מעמיקה וחכמה גם בתחומים שאינם כספים כגון, שווק, כוח אדם, מכירות וסיעור מוחות בשעות הצורך. שירות אמין ואישי ולפעמים גם בשעות שלא עובדים, סיוע בלתי רגיל בימי שהותי בחו”ל.

עובדים יחד משנת 2008
סנט הייר
דורית שמואלי

דורית שמואלי

דורית שמואלי תקשורת בע"מ

במהלך שירות הליווי שקיבלת מניהול נטו, למדתי ניהול תזרים מזומנים, ניהול מערך מכירות וצוות עובדים, ניהול הצעות מחיר ומו”מ, התנהלות במצבי משבר, התנהלות בנקאית נכונה ועוד. ברצוני לציין כי מדובר במקצוענים בתחום. המקצועיות, הרצינות והזמינות הן ללא ספק יוצאי דופן בנוף העסקי של ימינו. כל מי שיבחר לעבוד עם ניהול נטו ייהנה משירותיה וממקצועיות אנשיה.

עובדים יחד משנת 2008
עקיבא פסקל

עקיבא פסקל

משק פסקל עולש בע"מ

אבי קרעין התחיל ללוות אותנו וליישם אצלנו עבודה עם תזרים, תקציב ותמחיר למוצרים השונים. השינוי נעשה לאט, אולם הורגש בהתנהלות הנהלת החשבונות וכן כלפי ספקים ולקוחות. אנחנו מאוד מרוצים מהליווי והעזרה המקצועית של אבי ונמשיך להיעזר בשירותיו.

משק פסקל עולש בע”מ
עובדים יחד משנת 2009
אירית יהל

אירית יהל

סמנכ"לית כספים, מי רעננה

ניהול נטו, אשר ליוותה את התאגיד מיום הקמתו, סייעה לו רבות בהקמת תחום צרכנות המים, כולל תכנון הטמעת שינויים. במשך כל התקופה הפגינו החברה ומנהליה מקצועיות ואחריות ונתנו מענה לכל בעיה שעלתה. אנו ממליצים לעבוד עם החברה וליהנות משירותיה.

עובדים יחד משנת 2008
מי רעננה
ישראל קורץ

ישראל קורץ

י.ק תכנון כלכלי בע"מ

מתוך נסיוני האישי הריני להמליץ בחום על השרות המקצועי והיעיל של זאב בכל הנוגע ליעוץ  וליווי פיננסי- הן בהיבט הייעוץ העסקי והן בהיבט הפרקטי של ליווי צמוד ליישום ההמלצות.

עובדים יחד משנת 2010
מאיה קרייפין

מאיה קרייפין

בקשב לב

תוכנית הייעוץ ערכה כשנה וחצי, ברצוני לציין את יעילות הפגישות, את האוירה הטובה, את הגמישות, המקצועיות והיסודיות, היכולת להפריד בין עיקר לטפל בהקשר של העסק ובעיקר את התוצאות. הגעתי לפגישות ללא כל ידע בניהול הגן מבחינה כלכלית, פחד גדול וכן חוסר יידע בהתנהלות מול המוסדות וכעבור זמן קצר הרגשתי כי יש לי את כל הכלים והידע הדרוש לניהול הגן, גם מבחינה זו. אין לי ספק כי זאב היה היועץ האידאלי בשבילי ואני בטוחה שלעוד רבים.

עובדים יחד משנת 2010
רונן גורה

רונן גורה

אמדאוס בע"מ

ברצוני לשבח את חברתכם על ההתנהלות המקצועית בהשגת אשראי שוטף מול המערכת הבנקאית, בהשגת תוצאות מעבר למצופה, בהבנת הצרכים, בזמינות, בעבודה הזריזה ובתקשורת העניינית והפשוטה. קיבלתי יחס אישי כשל חברת בוטיק, תודה על הכל. יישר כח והמשיכו כך!

אמדאוס בע”מ
עובדים יחד משנת 2014
בני לידאני

בני לידאני

לידאני הנדסה בע"מ

חברת ניהול נטו מלווה את חברתנו מזה מספר שנים בהתנהלות מול בנקים, ספקים ורשויות. החברה עוזרת לנו לנהל תזרים מזומנים בצורה נכונה ולעשות סדר בכל הצד הפיננסי של החברה. כמו כן החברה מסייעת לנו בהצלחה מרובה בהגשת בקשות להלוואות ואשראי מקרנות ובנקים. בעזרת כלכלני החברה עשינו סדר בתהליכים כספיים ולמדנו איך להתנהל נכון בצד הפיננסי והתפעולי.

לידאני הנדסה בע”מ
עובדים יחד משנת 2019
עופר גיגי

עופר גיגי

פרולינק ניהול זהויות בע"מ

מנהלי ועובדי ניהול נטו, שמים עצמם כחלק אמיתי מצוות החברה שלנו. הם לויאליים, אחראיים ובהחלט מהווים תרומה מהותית בהתנהלות הפיננסית והתפעולית של חברתנו. עם ניסיון מוכח וארוך שנים של עבודה צמודה עם ניהול נטו, ממליץ לכל מנהל שרוצה להתמקד בעיקר, ולהיעזר בשירותי ניהול איכותיים לצידו.

עובדים יחד משנת 2007
פרולינק
גיא אלדד

גיא אלדד

גיא אלדד הובלות בע"מ

ניהול נטו חברה שמלווה אותי מספר שנים לפרקים, הצוות בהנהלת זאב פשוט מהמם. הזמינות והשירות שלהם רמה אחת מעל כולם.

עובדים יחד משנת 2018
ישי דיאמנט

ישי דיאמנט

אימפורטים שיווק בע"מ

לאורך השנים ניהול נטו נתנו לנו שירות איכותי ברמה יוצאת דופן ובשעות יוצאות דופן. הבנת השפה הבנקאית ורמת האמון הבנקאית בהם סייעה לנו רבות בליווי התפתחותנו. אנו ממליצים מכל הלב להיעזר בשירותי ניהול נטו.

עובדים יחד משנת 2017
אימפורטים
ניסן חיון

ניסן חיון

משק 25

הגעתי לניהול נטו דרך הבנקאי שלי, ולא התאכזבתי. מההתחלה ועד הסוף קיבלתי מענה רציף ואיכותי, הכלכלן שטיפל בי היה קשוב לצרכיי ועזר לי בניהול תזרים מזומנים מקצועי, הכל בשקיפות ומקצועיות לאורך כל הדרך. אין מה להתלבט!

עובדים יחד משנת 2017

מוטי רוטנר

קרמיק ארט

כל בעל עסק מקבל פניות חוזרות מידי כמה ימים משלל יועצים שמבטיחים לו הרים וגבעות מהשגת הלוואה בערבות מדינה דרך אשראי בנקאי ועד ייעוץ כלכלי כזה או אחר, מי שהתנסה בכל אלו יודע שרובם, דקה אחרי שקיבלו את התשלום יודעים להסביר לך בצורה מאוד הגיונית למה אצלך זה לא רלוונטי, ובמילים אחרות ששילמת לחינם, מעטים היועצים, כמו “ניהול נטו” שיאמרו לך מראש את האמת ולא יוליכו אותך באשליות שווא. וכל בעל עסק יודע שבכלכלה, אמינות היא המפתח להצלחה. אז תבחרו ה”ניהול נטו” ולא תתאכזבו.

עובדים יחד משנת 2016
קרמיק ארט
שלום צברי

שלום צברי

צומת האוטובוסים בע"מ

מודה לך ולחברת ניהול נטו בע”מ על השירות והמקצוענות אשר קבלתי מכם לקבלת הלוואה מהמדינה. יישר כוח.

עובדים יחד משנת 2020
אבי גלעדי פוטופריק

אבי גלעדי

פוטו פריק בע"מ

היכרותי עם חברת ניהול נטו התחילה בשנת 2016, כבר אז זכיתי לטיפול צמוד ואישי בתהליך שהסתיים לשביעות רצוני המלאה. ברצוני לציין לשבח, את השרות, המקצועיות והמהירות בתהליך.

עובדים יחד משנת 2016
יוסי מרקוביץ שמן

יוסי מרקוביץ'

סמנכ"ל כספים, שמן תעשיות

ניהול נטו סייעה לנו בהוזלת עלויות המימון של החברה ובפתיחת אפיקי מימון נוספים. השירות, האמינות והקשרים שיש לניהול נטו חסכו לנו מאות אלפי שקלים, ממליץ עליהם מאוד.”

עובדים יחד משנת 2018
אודי קב תמורה

אודי קב

תמורה מערכות

העבודה מול ניהול נטו תענוג אמיתי. מאוד מקצועי ואפקטיבי ומאוד שרותי. התחברנו מהר ובקלות כאילו שנות עבודה משותפת מאחורינו וראינו ברכה בעמלנו. אני ממליץ בכל לב.

עובדים יחד משנת 2019

יפה דהאן

חי גן בע"מ

רציתי להודות לניהול נטו בע”מ על תרומתכם האדיבה בימים הקשים והבלבול של כל העסקים, עקב נגיף הקורונה, שתפס את העולם ואת ארצנו הקטנטונת. עזרתם לנו מאוד לקבל הלוואה במימון המדינה. בעזרתכם, קיבלתי את ההלוואה למרות הקשיים הביורוקרטים. קיבלתי תמיכה ועידוד, יחס אישי ומחזק עד לקבלת ההלוואה. תודה רבה.

עובדים יחד משנת 2020
חי גן